Vážení klienti,

vážíme si Vaší důvěry a respektujeme Vaše soukromí. Chceme Vám nabídnout nové služby prostřednictvím klientské sekce. Proto potřebujeme zpracovat Vaše osobní data, která se v klentské sekci budou zobrazovat na základě vyplněného jména a hesla. Tato data důsledně chráníme před zneužitím zejména důsledným dodržováním zakona O ochraně osobních údaje.

Před registraci si Vás dovolujeme požádat, aby jste se seznámili s podmínkami správce k využívání klientské sekce.

Protože se jedná o zpracování osobních údajů, v případě, že chcete klientskou sekci využívat, dovolujeme si Vás požádat o registraci v sídle společnosti.

Postup registrace do klientské sekce 

  • registrovat se může klient, který je nájemcem/vlastníkem bytu
  • zájemce o přihlášení do klientské sekce podepíše souhlas se zveřejněním jeho údajů v klientské sekci a vyplní formulář k registraci osobně v sídle SBF Kladno s.r.o. (nám. Starosty Pavla 13, Kladno),
  • přihlašovacím jménem musí být rodné číslo nájemce/vlastníka bytu, heslo si každý zvolí při vyplnění formuláře k registraci
  • do 7 dnů od vyplnění formuláře v sídle SBF Kladno s.r.o. bude účet nájemníka/vlastníka bytu zprovozněn

Podmínky správce k využívání klientské sekce ve formátu .doc

Registrační formulář - souhlas se zpracováním osobních údajů ve formátu .doc

Klientská sekce

Po přihlášení zde naleznete informace týkající se Vašeho nájemného k objektu - vyúčtování, informativní evidenční list (aktuální předpois měsíčního nájemného a zálohy na služby a energie)

Novinky